Kontakty

Ak sa chcete čokoľvek opýtať alebo máte návrh na zlepšenie, kontaktujte nás
– e-mailom na adrese: info@mikori.sk
– alebo telefonicky: 0948 000 939

Pre veľký záujem o naše korenie je naša výrobná kapacita už na najbližšie dni naplnená. Nové objednávky začneme prijímať od 25. septembra, preto teraz nie je možné dokončiť objednávku v nákupnom košíku.

V prípade drobných objednávok, kde korenie netreba mlieť a miešať, nás kontaktujte – zvážime, či je v našich možnostiach tovar vyhotoviť a odoslať.

Prečo máme vybavovanie nových objednávok až od určitého dátumu? Prečítajte si, ako fungujeme v prípade naplnenej kapacity alebo nás kontaktuje, radi vám všetko vysvetlíme.

Pridajte sa k nám na Facebooku alebo Twitteri a zistite, čo máme nové – sme zvedaví na váš názor a radi vám odpovieme.
Viac o nás sa môžete dozvedieť na našej firemnej stránke www.mikori.sk, ak vás zaujíma, v čom sme iní od ostatných a prečo korenie nakupovať práve u nás.

Napíšte nám, či ste boli spokojní, ako vám chutia naše výrobky alebo čo vám v našej ponuke chýba. Ceníme si každú pripomienku a poteší nás každý odkaz.

Informácie pre zákazníkov:

Máte problém s objednávkou, potrebujete poradiť? Nedoručená alebo poškodená zásielka? Problém s registráciou či vaším užívateľským účtom?

Akékoľvek otázky smerujte na náš e-mail objednavky@mikori.sk alebo aj telefonicky počas pracovných dní v čase 9:00-17:00 na čísle 0948 000 939. Niekedy je nás ťažšie zastihnúť, najmä keď pracujeme v našej výrobnej prevádzke, no e-maily sa u nás nestratia a snažíme sa na ne odpovedať čo najskôr.

Podmienky a postup pri reklamácii nájdete v sekcii Reklamačné podmienky a s prípadnými dotazmi sa obráťte na e-mail reklamacie@mikori.sk alebo naše telefónne číslo.

 

Firemní zákazníci:

Uvedené obchodné podmienky platia pre kupujúcich spotrebiteľov. Tovar na priamu spotrebu a drobné nákupy je možné objednať si aj ako firemný zákazník a vystaviť faktúru na firmu – stačí nám do poznámky k objednávke alebo dodatočným e-mailom zaslať všetky potrebné fakturačné údaje (názov spoločnosti, sídlo, IČO a DIČ). Osobitný cenník pre firmy alebo katalóg nemáme.

V prípade objednania väčšieho množstva korenín odporúčame namiesto objednávky cez e-shop zaslať dopyt písomne na náš e-mail objednavky@mikori.sk. Potvrdenie objednávky v takomto prípade zasielame až po vzájomnej dohode a vyžadujeme platbu vopred. Spolu s potvrdením zasielame zálohovú faktúru k úhrade, tovar na dobierku neposielame. Dodacie podmienky závisia od objednaného tovaru a nášho aktuálneho vyťaženia. Dodacia doba môže byť dlhšia alebo nemusíme byť vôbec schopní zabezpečiť objednané množstvo. Vzhľadom na našu kapacitu nedržíme skladom veľké množstvá a najmä špeciálne a málo používané korenie máme väčšinu času v limitovanom množstve, ktoré je vyhradené pre predaj v malom cez e-shop.

Veľkoobchod:

Vyrábame a balíme len na zakázku, veľkoobchodu sa nevenujeme. Ak máte záujem o obchodnú spoluprácu, prečítajte si najprv, ako pracujeme a o možnostiach, ktoré vieme ponúknuť. Momentálne neuzatvárame nové spolupráce z kapacitných dôvodov.

 

Prevádzkovateľ:

Mikori s.r.o.
Fatranská 3100/4, 010 08 Žilina
zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č.: 62653/L

IČO: 47 866 128
DIČ: 2024126302
IČDPH: nie sme platitelia DPH

Sídlo firmy slúži ako korešpondenčná a fakturačná adresa. Na tejto adrese nemáme kanceláriu ani prevádzku.

Naše produkty vyrábame v schválenej potravinovej výrobnej prevádzke na adrese Saleziánska 6, 010 01 Žilina. Neslúži ako predajné či výdajné miesto a nemá otváracie hodiny dostupné pre zákazníkov.

Číslo účtu pre bezhotovostné platby:
IBAN: SK88 8330 0000 0028 0123 5028
BIC (SWIFT): FIOZSKBAXXX

Orgány dozoru:

Slovenská obchodná inšpekcia (SOI)
Inšpektorát SOI pre Žilinský kraj
Predmestská 71, P.O. Box B-89; 011 79 Žilina 1
Odbor výkonu dozoru
tel. č.: 041/ 7632 130
fax č.: 041/ 7632 139

Štátna veterinárna a potravinová správa SR
Regionálna veterinárna a potravinová správa Žilina
Jedľová 44, 010 04 Žilina 4
tel. č.: 041/ 7631 235

Úrad verejného zdravotníctva SR
Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Žiline
V. Spanyola 27, 011 71 Žilina
tel. č.: 041/ 7233 846
fax č.: 041/ 7235 456