Prečo nakupovať práve u nás?

Poznáme naše korenie

Vieme, čo predávame, korenie nakupujete priamo od výrobcu. Každý balíček nám prejde pod rukami, od lepenia etikiet, váženia, mletia, miešania, balenia až po prípravu zásielok na odoslanie. O korení sa najprv snažíme zistiť čo najviac, aby sme vedeli vybrať pre náš obchod čo najlepšie. A sami ho najprv vyskúšame. Veríme, že naša značka zmení váš pohľad na korenie: je voňavé, výrazné, čerstvé a chutí, ako má.

 

U nás viete, čo si kupujete

Vidíte, ako naše korenie vyzerá, pretože fotky aj popisy produktov si robíme sami. Snažíme sa vám sprostredkovať chute a vône a na základe vlastnej skúsenosti dôkladne popísať všetko, čo by vám mohlo pri výbere pomôcť. Rovnako, ako keby ste navštívili kamennú predajňu a chceli sa poradiť. Dozviete sa, čo pomelieme a namiešame do zmesi alebo cukru. Nepoužívame žiadne lacné náhrady, arómy, prídavné látky či farbivá. Radi sa inšpirujeme svetovou kuchyňou, preto sa sústredíme na to, aby sme používali ingrediencie, ktoré sú pre danú kuchyňu autentické.

 

Vlastnoručná výroba a balenie

U nás hotové balenia na sklade nenájdete. Ponúkame naše korenie v pohárikoch aj papierových vreckách, v rôznych veľkostiach, ktoré ručne balíme podľa výberu zákazníkov. Aby ste si mohli kúpiť len také množstvo, aké naozaj potrebujete. Balenia sú prehľadne zobrazené na jednej stránke pri každom produkte – všetko na jednom mieste aj so zobrazením jednotkovej ceny, takže si ich viete hneď a jednoducho porovnať.

 

Melieme a miešame, až keď si objednáte

Ak doma ešte nemáte mlynček na korenie alebo mažiar, potom je naše čerstvo mleté korenie práve pre vás. Zomelieme ho až pri vybavovaní objednávky. Na etikete nájdete dátum mletia, aby ste si vedeli skontrolovať, ako dlho ho už máte a či ho už netreba vymeniť za čerstvé. Zmesi miešame podľa vlastných receptúr, ktoré pod inou značkou nenájdete.

 

Pretože nás práca s korením baví

Hľadať a zháňať exotické a menej známe koreniny, to je neodmysliteľná súčasť našej práce. Aby ste mali aj vy možnosť s nami objaviť a vyskúšať niečo nové. Možno je menej efektívne mlieť, miešať, vážiť a baliť ručne pre každého zákazníka – ale len tak zabezpečíme chuť a vôňu korení, ako má byť. Veľmi nám na tom záleží a niet väčšieho potešenia z práce, keď nám to vo výrobe rozvoniava a vieme, že tomu tak bude aj u vás doma.