Doprava a platba

Snažíme sa dodať tovar vždy v čo najkratšom možnom termíne, spravidla v lehote 2 až 5 pracovných dní, maximálne desať, s ohľadom na naše aktuálne prevádzkové možnosti.

Do Vianoc už nedoručujeme.

Posledný deň v roku, kedy plánujeme ešte posielať zásielky, bude štvrtok 27. decembra. Potvrdzovať budeme len také objednávky, ktoré budeme schopní ešte vyhotoviť do stredy 19. decembra – potom už bude naša výrobná prevádzka uzatvorená a ďalšie objednávky presunuté do nového roka. Samozrejme vás budeme v takom prípade kontaktovať a snažiť sa dohodnúť na ďalšom postupe.

Ak ste si zvolili úhradu vopred, platbu za objednávku neodkladajte – potrebujeme ju mať najneskôr vo štvrtok 13. decembra (alebo aspoň potvrdenie od vás, že ste kúpnu cenu uhradili).

Neváhajte sa nám ozvať a dopredu sa opýtať v prípade nejasností ohľadom dodania tovaru a či bude ešte možné vyhotoviť objednávku, o ktorú máte záujem.

Objednávky evidované po 16. decembri 2018 budeme potvrdzovať a vybavovať až v novom roku. Výroba bude počas sviatkov zatvorená, opäť pracovať a posielať zásielky začneme po inventúre od 4. januára 2019.

– prijatú objednávku potvrdzujeme e-mailom najneskôr nasledujúci pracovný deň po jej zaevidovaní v našom informačnom systéme
– pri platbe vopred čakáme na vašu platbu a v tomto prípade dodacia lehota začína plynúť až pripísaním kúpnej sumy na náš účet
– všetky produkty pripravujeme a ručne balíme až na základe vašej objednávky, preto si na vyhotovenie objednávky vyhradzujeme 1-3 pracovné dni a zvyčajne ďalší pracovný deň až dva trvá doručenie
– objednávky vybavujeme v poradí, v akom prišli (prípadne boli uhradené), neposielame obratom, pretože výrobu plánujeme deň až dva dopredu
– o prijatí platby a odovzdaní pripravenej zásielky doručovateľovi informujeme e-mailom

 

Spôsoby platby

Objednávku je možné uhradiť platbou vopred bankovým prevodom alebo dobierkou pri prevzatí tovaru.
Za platbu vopred neúčtujeme žiadny poplatok, poplatok za dobierku je 0.90€ a je účtovaný nezávisle od celkovej hodnoty objednávky.

Číslo účtu pre bezhotovostné platby:
IBAN: SK8883300000002801235028
BIC: FIOZSKBAXXX

Podrobnosti k platbe vopred bankovým prevodom na náš účet zasielame v potvrdzovacom e-maile. Objednaný tovar nie je možné si rezervovať, ponuku vždy prispôsobujeme stavu zásob. Preto si vyhradzujeme právo zrušiť objednávku, ak nie je uhradená do piatich pracovných dní od zaslania potvrdzovacieho e-mailu.

 

Cenník poštovného

Poštovné je účtované podľa váhy zásielky. Jedná sa o hmotnosť zásielky pripravenej na odoslanie, nie čistú váhu produktov, ktoré ste si objednali. Nákupný košík automaticky počíta a zobrazuje cenu poštovného na základe váhy vybraného tovaru.

listové zásielky
do 0.5kg    2.40 €
do 1kg         3.10 €
do 2kg        4.10 €

poistený balík
s váhou 2-5kg       5.00 €
s váhou 5-10kg     6.00 €

balík na poštu
s váhou 1-2kg        3.50 €
s váhou 2-5kg       4.00 €
s váhou 5-10kg     5.00 €

kuriérska služba DHL Parcel
do 10kg     4.00 €

Uvádzané ceny sú platné v rámci Slovenska. Pri objednávke v hodnote nad 49€ poštovné neúčtujeme.

V prípade balíka doručovaného na poštu vás bude Slovenská pošta kontaktovať e-mailom alebo sms správou ohľadom možnosti vyzdvihnutia zásielky. Zásielka bude uložená na pošte podľa PSČ uvedeného v dodacej adrese.

Ako kuriérsku službu využívame služby spoločnosti DHL Parcel a zásielky podávame prostredníctvom ich odberných miest. Týmto spôsobom vieme tovar poslať len po úhrade vopred.

V našom obchode umožňujeme vytváranie objednávok s celkovou hmotnosťou zásielky do 10kg. V prípade objemovo väčších objednávok nás neváhajte kontaktovať, aby sme sa spolu dohodli na podmienkach doručenia zásielky.

 

Osobný odber

Ak ste zo Žiliny, alebo máte cestu okolo, a máte záujem vyzdvihnúť si vyhotovenú zásielku, je to možné po vzájomnej dohode v sídle našej firmy na sídlisku Vlčince, Fatranská 4.

Napíšte nám prosím do poznámky k objednávke, že si želáte po zásielku prísť osobne. Pri potvrdení objednávky vám zmeníme spôsob doručenia na osobný odber.

V prípade osobného odberu neúčtujeme žiadny poplatok.